Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden
Av:  Stord kommune
Publisert:  19.10.2009
 
Oppdatert: 04.06.2014

Stord vaksenopplæring

Stord vaksenopplæring er todelt med tilbod om  norskopplæring for framandspråklege og opplæring for vaksne med særlege behov.
 
Du vil finna meir informasjon om dei ulike tenestene i lenkeboksen til høgre.


Tilsette ved Stord vaksenopplæring

NamnKontaktinformasjon

Bjerck, Aase

Telefon
53 49 67 85

Ase.Bjerck@stord.kommune.no

Een, Kirsten

Telefon
53 49 67 85

Kirsten.Een@stord.kommune.no

Eide, Monica

Telefon
53 49 67 85

Monica.Eide@stord.kommune.

Gislerud, Liv

Telefon
53 49 67 85

Liv.Gislerud@stord.kommune.no

Haukebø, Marit

Telefon
53 49 67 85

Marit.Haukebo@stord.kommune.no

Landmark, Johannes

Telefon
53 49 67 85

Johannes.Kristian.Landmark@stord.kommune.no

Lunde, Karin Kalleklev

Telefon
53 49 67 85

Karin.Kalleklev.Lunde@stord.kommune.no

Nysæter, Randi A.

Telefon
53 49 67 85

Randi.Agnete.Nysaeter@stord.kommune.no

Olstad, Gunnar

Telefon
53 49 67 85

Gunnar.Olstad@stord.kommune.no

Rabben, Kirsten Kjetland

Telefon
53 49 67 85

Kirsten.Kjetland.Rabben@stord.kommune.no

Skeie, Knut

Telefon
53 49 67 85

Knut.Skeie@stord.kommune.no

Skjæveland, Helge

Telefon
53 49 67 85

Helge.Skjaeveland@stord.kommune

Sørheim, Jannike

Telefon
53 49 67 85

Jannike.Ann.Sorheim@stord.kommune.no

Tjessem, Marit

Telefon
53 49 67 85

Marit.Tjessem@stord.kommune.no

Tvedten, Torger Magne

Telefon
53 49 67 77

Torger.Tvedten@stord.kommune.no

Kontaktinformasjon

Stord vaksenopplæring

Telebygget, Jens Hystadveg 6

Torger M. Tvedten

E-postadresse

torger.tvedten@stord.kommune.no

Telefon

53 49 67 77

Fakturaadresse 

Stord kommune
Pb 63
5401 Stord

Andre telefonar

Kontor: 53 49 67 80
Lærarrom: 53 49 67 85

.

Stord kommune
Rådhuset, Borggata 2
Postboks 304
5402 Stord
Kontonummer: 8420.07.00014
Kommunenr. 1221
Org.nr: 939866914

Telefon: 53 49 66 00
Telefaks: 53 49 66 01
E-post: post@stord.kommune.no
Organisasjonskart - adm
Kultur- og verdiplakat

Ansvarleg redaktør: Magnus Mjør
Nettredaktør: Emma Ölander Aadland
Teknisk ansvarleg: Leif-Arne Helland

Fairtrade-logo Miljøfyrtårn-logo MOT-logo Bu i sunnhordland-logo

 

Utvikla i samarbeid med: Sem & Stenersen PROKOM